Прес-релізи

Державне підприємство «Укрспирт» на «АГРО-2017»
Державне підприємство «Укрспирт» на «АГРО-2017»

Вчора, 7 червня 2017 року, відбулось урочисте відкриття XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017», учасником якої є Державне підприємство «Укрспирт».

В офіційному відкритті взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

На своєму стенді ДП «Укрспирт» презентує продукцію власного виробництва, а це: спирт найвищої якості і очистки «Пшенична сльоза», спирт етиловий класу «Люкс» та «Екстра», фракція головна етилового спирту та спиртовмісні рідини технічного призначення, серед яких – масло сивушне, біоетанол та омивачі скла. Окрім самого спирту на стенді підприємства представлена горілка виробництва Луцького МПД ДП «Укрспирт» таких торгівельних марок, як «Віват» та «Волинська».

Нагадаємо, що виставка буде тривати до 10 червня і всі бажаючі зможуть заслухати цікаві лекції, взяти участь в обговореннях актуальних агропромислових проблем та ознайомитись з найсучаснішим обладнанням та технікою для сільського господарства.

Місце проведення – Національний комплекс «Експоцентр України» (м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1).

Час роботи виставки:

8-9 червня 2017 - 9:00 - 18:00

10 червня 2017 - 9:00 - 17:00

  • Дата: 08.06.2017