Прес-релізи

Китайські інвестори проявили зацікавленість до вітчизняної спиртової промисловості.
Китайські  інвестори проявили  зацікавленість до  вітчизняної спиртової  промисловості.

В Державній  інноваційній фінансово-кредитній  установі  (ДІФКУ)  відбулася робоча зустріч менеджменту ДП «Укрспирт», керівництва Установи та представників  інвестиційних китайських компаній з  приводу державно - приватного партнерства та інвестицій у спиртову галузь України. 

Китайську сторону представляла компанія BEIJING HUAFU ENGINEERING., LTD яка спеціалізуєьтся на машинобудівництві та переробних галузях та інвестиційний фонд GREEN BOND Investment.

Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок - може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовху розбудові інвестиційного ринку України. 

В рамках заходу, представники ДП «Укрспирт»  виступили з презентацією інвестиційного плану розвитку галузі та   про механізми фінансової участі  у процесах інвестування, а також про потенційні перспективи такої співпраці.

Китайські інвестори  проявили зацікавленість до  вітчизняної спиртової  промисловлсті. 

Голова правління Volodymyr Stavniuk  розповів про зростання позитивної тенденції бізнес обміну в україно-китайських відносинах, зазначивши, що Китай залишається одним з найбільших стратегічних партнерів України.

"Ми закликаємо інвестувати в Україну і активно користуватися можливостями  Державної інноваційної фінансово -кредитної установи. Ми ж, як державна установа, будемо докладати максимум зусиль для розвитку україно-китайських відносин, поглибленню двосторонніх обмінів та співробітництва в різних сферах, та зміцнення взаєморозуміння та дружби між народами наших країн."

У 2018 році ДП «Укрспирт» потребує 300 млн. грн. інвестицій для модернізації виробничих потужностей. 

Знос основних засобів складає 75 % ,  до арешту рахунків підприємству вдалося інвестувати в переобладнання виробництва близько 65 млн.грн. 

Завдяки чому зявилася можливість забезпечення виконання експортних контрактів до Польщі, Туреччини, Німеччини,  налагодити  випуск нових видів товарної продукції для парфюмерноі галузі та біопалива власної марки. 

  • Дата: 12.07.2018