Прес-релізи

У ДП «Укрспирт» продовжуються навчання фахівців
У ДП «Укрспирт» продовжуються навчання фахівців

У ДП «Укрспирт» закінчились чергові навчання спеціалістів. Цього разу для поглиблення професійних знань були направлені посадові особи та спеціалісти МПД.

Відповідно до «Положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки» та для забезпечення галузі кваліфікованими кадрами ДП «Укрспирт» організувало у 2017 році періодичне навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки (яке відбувається 1 раз на 3 роки).

Одночасно проводились і навчання та перевірка знань з цих питань.

Так, з 3-го по 25 липня у Тернопільському комерційному коледжі співробітники ДП «Укрспирт» заслухали понад 15 лекцій та виконали практичні завдання курсу. Працівники вдало склали іспит та отримали два відповідних посвідчення.

Нагадаємо, що ДП «Укрспирт» постійно сприяє професійному розвитку колективу. Так, у березні цього року навчання пройшли старші економісти підприємства, старші технологи та бухгалтери МПД.

 

* * *

Довідка

Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).  

«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.

  • Дата: 08.08.2017