Прес-релізи

СБУ провело навчання підрозділів охорони на Кобиловолоцькому МПД
СБУ провело навчання підрозділів охорони на Кобиловолоцькому МПД

27 квітня, близько восьмої години ранку біля складу сірчаної кислоти, що знаходиться на території Кобиловолоцього МПД Державного підприємства «Укрспирт», охорона заводу виявила підозрілий пакет з прикрученими до нього дротами. Реакція працівників була миттєва – про знахідку повідомили керівника МПД та Національну поліцію України, співробітники були евакуйовані на безпечну відстань від складу та невідомого пристрою зокрема.

За 20 хвилин на місце прибули представники Служби Безпеки України, Державної Служби з надзвичайних ситуацій та поліції, а також газовики, електрики та бригада швидкої допомоги. Склад обнесли стрічками, небезпечний предмет вилучили, вивезли за територію заводу та ліквідували.

Як виявилося, хвилювання не мали підстав. Працівники СБУ повідомили про проведення навчань підрозділів охорони, які мали на меті перевірити дії персоналу у разі виявлення предметів, що схожі на вибухові пристрої. Співробітники Служби Безпеки України зауважили надзвичайно швидку реакцію працівників охорони Кобиловолоцького МПД ДП «Укрспирт» і правильність усіх здійснених заходів безпеки та висловили вдячність за співпрацю.

* * *

Довідка

Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).  

«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти  «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.

  • Дата: 13.05.2017