ЗМІ про нас

Залучанський спиртзавод у лютому може відновити роботу (відео)
8 січня 2018

Вище керівництво Укрспирту вперше за 15 років відвідало Залучанський спиртзавод, що на Снятинщині.

Вище керівництво вперше за 15 років прибуло на Залучанський спиртзавод
28 грудня 2017

Тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко вчора, 26 грудня, відвідав Залучанський спиртзавод, де ознайомився з технологічним процесом та зустрівся з людьми.

В ноябре УЭБ установила рекорд по объему торгов природным газом
1 грудня 2017

В течение ноября объем торгов природным газом на «Украинской энергетической бирже» увеличился до 21,95 млн куб. м. Это самый большой месячный объем с момента начала торгов газом на бирже в январе 2017 г. Об этом свидетельствуют результаты 12 проведенных в этом месяце биржевых аукционов.

У Львові пройшла ІІ Міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO"
1 грудня 2017

28 листопада у Львові стартувала ІІ міжнародна виставка "EuroAGRO", яка вже є традиційним заходом за участі польських партнерів. Це можливість ознайомитись з європейським досвідом, зав'язати партнерські стосунки та показати власну продукцію.

Австрийцы построят биоэтанольный завод на Житомирщине за €135 млн
30 листопада 2017

Австрийская компания построит завод по производству биоэтанола, масла и корма из кукурузы в Попельнянском районе Житомирской области.

На Львівщині відновлять роботу Великолюбінського спиртзаводу
29 листопада 2017

Т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко в рамках робочого візиту на Львівщину анонсував відновлення роботи Великолюбінського спиртзаводу, який розташований у Городоцькому районі. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Керівництво «Укрспирту» окреслило нові напрямки розвитку галузі
29 листопада 2017

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» та зустріч із трудовим колективом Сторонибабського МПД – такими є результати візиту керівника ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка на Львівщину 28 листопада.

У Львові триває Міжнародна агропромислова виставка
29 листопада 2017

У Львові відкрили Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO», яка триватиме протягом трьох днів. Сюди з’їхалося близько 70 учасників з різних куточків України.

Роботу спиртозаводу з 110-річною історією відновлять на Тернопільщині
28 листопада 2017

Відновити роботу Борщівського спиртозаводу, який цьогоріч відзначає 110 років з часу заснування, – завдання делегації, яка відвідала підприємство 29 листопада.

Спиртові заводи Тернопільщини реанімують (Відео)
27 листопада 2017

Тернопільські спиртові заводи мають всі шанси відновити роботу. Керівництво «Укрспирту» інспектує їхній стан, аби розробити стратегію подальшого розвитку. На частині підприємств оновлять обладнання, частину перепрофілюють на виготовлення технічного спирту. Ставку роблять на біоетанол. Кажуть, таким паливом можна заправляти автівки українців.